Mentor nagrodzony Laurem Eksperta. | Mentor | Przyrodnicze ścieżki edukacyjne. Tablice leśne: dydaktyczne, informacyjne, edukacyjne.
+48 507 165 801 | +48 94 366 59 60 | +48 94 366 59 61 | +48 94 366 59 62biuro@mentor-polska.pl

Mentor nagrodzony Laurem Eksperta.

9 listopada 2015 roku w Rezydencji Belweder – Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu „Laur Eksperta”.

Jesteśmy pierwszą i jedyną firmą w Polsce, której projekt przyrodniczej ścieżki edukacyjnej został nagrodzony tym prestiżowym godłem.

Doceniono zawartość merytoryczną, innowacyjne rozwiązania i technologię produkcji naszych prac.

Ścieżka edukacyjna Mentor to produkt, w skład którego wchodzą konstrukcje edukacyjne oraz gry terenowe (znaczna ich część jest chroniona w Urzędzie Patentowym RP).

„…nasze ścieżki edukacyjne wyznaczają trendy i kierunek rozwoju edukacji przyrodniczo leśnej od kilkunastu lat. Dzięki temu, że stosujemy najnowsze technologie i materiały oferujemy produkty tylko najlepszej jakości.

My to wiemy i wiedzą To nasi klienci. A dziś potwierdza to grono niezależnych ekspertów i naukowców. … Ta nagroda cieszy i utwierdza nas w przekonaniu, że profesjonalnie wykonujemy naszą pracę. Jest to nasza pasja, poparta fachowością i wysokim poziomem edukacyjnym.”

powiedziała Elżbieta Majchrzak Dyrektor Zarządzający i właścicielka firmy.

Elżbieta i Paweł Majchrzak

Elżbieta i Paweł Majchrzak

Firmy wyróżnione w Konkursie wprowadziły na rynek produkty i usługi dobrze odpowiadające na oczekiwania klientów, wyróżniające się na tle produktów i usług konkurencyjnych, posiadające znaczący potencjał innowacyjny. Wręczenia dyplomów i pamiątkowych statuetek dokonali: Kamila Przeniosło – Prezes Instytutu Zarządzania i Rozwoju Jakości oraz prof. Joanna Ejdys z Politechniki Białostockiej – członek Kapituły Konkursu. W uroczystości wziął również udział prof. Piotr Niedzielski, dziekan Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, który sprawował honorowy patronat nad Konkursem.

“Laur Eksperta” to ogólnopolski konkurs i program doradztwa konsumenckiego, którego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku. W Konkursie można zdobyć prestiżowy znak jakości “Laur Eksperta”, przyznawany przez Kapitułę złożoną z naukowców najlepszych polskich uczelni (m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Białostockiej). Patronat nad Konkursem sprawuje m.in. Polskie Towarzystwo Towaroznawcze.

W jej trakcie przedstawiciele Instytutu Zarządzania i Rozwoju Jakości, który jest organizatorem Konkursu, wręczyli certyfikaty poświadczające nadanie Znaków Jakości „Laur Eksperta” przedstawicielom ponad 80 firm z całej Polski.

Przejdź do sklepu